Nog geen reacties

Afscheidnemende kerkrentmeesters in het zonnetje

Afscheid kerkrentmeesters

31 maart is een zondag midden in de 40dagentijd. Op deze zondag nemen we afscheid van onze kerkrentmeesters Bram van der Spek en Lida ‘t Hart. Zeer dankbaar zijn we voor al het werk dat zij verzet hebben. In PKD 4 kon u daar meer over lezen.

Extra aandacht Zonnepanelen

In deze viering zal er ook extra aandacht worden geschonken aan de zonnepanelen. Toen ruim een jaar geleden een beroep op de gemeente werd gedaan, werd gul gegeven. Daardoor konden aan het eind van de zomer zonnepanelen op de Hofkerk worden gelegd. Qua energie is de Hofkerk nu vrijwel zelfvoorzienend. In de viering van 31 maart hoort u van de commissie Fair en Groen, hoe alles in zijn werk is gegaan, en welke keuzes daarbij gemaakt zijn.

Cantorij

Aan deze viering wordt ook meegewerkt door de cantorij.