Nog geen reacties

Delft Breed nieuws

Kom zingen bij het Rhythm & Gospel unity choir Delft! 

Hou je van zingen? Wil jij je geloof graag uitdragen met swingende gospelmuziek? Lijkt het je wat om met lichtjesavond in een mooie kerk in Delft op te treden? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wij zijn een interkerkelijk gospelkoor uit Delft en omstreken en wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen om ons koor te versterken.

 • Kom vrijblijvend een keer meedoen tijdens een repetitieavond op maandagavond 28 augustus, 20.00-21.30 (19.45 inloop)
 • Kerk Delfgauw, Zuideindseweg 7, Delfgauw. Aanmelden is fijn, maar hoeft niet: bestuur@rg-unity.nl
 • Kijk voor meer info op rg-unity.nl

Dagtocht naar Avifauna

De diaconie  van de Protestantste gemeente Delft organiseert voor ouderen van 70 jaar en ouderen een

 • di. 12 september
 • Kosten € 40,=p/p Overmaken naar NL 05 ABNA 0121 7260 61 t.n.v. E.P. van Luik
 • Info en aanmelden: Ina van Loo | E: vanloo@xs4all.nl | T: 06 3039 1262
 • lees meer

Taizé-viering

Het nieuwe seizoen van de Taizé-vieringen begint in de Nieuwe kerk. De andere vieringen zullen in de Wipmolen,gehouden worden.

 • Zondag 17 september
 • Nieuwe Kerk
 • 15.30 uur
 • Volgende vieringen 8 oktober | 19 november |  21 januari | 18 februari | 17 maart (16.30 – 17.15 uur de Wipmolen, Prof.
  Krausstraat 71 B.

Cantatevesper

 Met de cantate “Jauchzet Gott in allen Landen” BWV 51 wordt het 24 seizoen van de Bachcantatevespers ingeluid.  De cantate, wat “Juich voor God in alle landen” betekent,  is een bekende barokke cantate van Johann Sebastian Bach en werd oorspronkelijk gecomponeerd voor het Feest van de Visitatie op 2 juli 1730. Het stuk maakt gebruik van de trompet als het belangrijkste instrument, als symbool voor de kracht en glorie van God.

Voettocht voor Vrede

De 18e  Voettocht voor Vrede neemt het landelijke thema van de Vredesweek  “(On)vrede en nu?” bij de horens. Onze democratie staat door de groeiende onvrede onder druk. Ontmoeting en contact met de onbekende buurtgenoot is het doel van de tocht.

 • woensdag 20 september
 • 19:00 – 21:00 uur, inloop 18:45 uur
 • Start: Sultan Ahmet moskee, Duke Ellingtonstraat 201
 • Lees meer > Voettocht voor vrede

Open Monumentendag

Op zaterdag 9 september tijdens Open Monumentendag zijn ook de Oude Kerk en de Nieuwe Kerk gratis te bezichtigen voor bezoekers. In beide kerken kunnen bezoekers genieten van muziek, exposities en rondleidingen.