Nog geen reacties

Een boekje in een hoekje (brengen)

Als je toch thuis zit is lezen wel zo fijn. Even in een andere wereld kruipen of misschien wel iets leren.

DE bibliotheek DOK is er voor je tijdens de verlengde lockdown. Langer open, boekenpakketten én een bezorgdienst!

Bezorgdienst

De afgelopen weken bezorgden wij de gereserveerde boeken bij leden uit een kwetsbare doelgroep. Maar omdat we vinden dat iedereen moet blijven lezen kunnen wij vanaf maandag bij al onze leden boeken bezorgen. Of je nu in quarantaine zit, je kinderen om je heen hebt of om een andere reden niet naar DOK kunt komen, wij zijn er voor je! Je kunt je boeken reserveren zoals gebruikelijk. Je leest alles over de bezorgmogelijkheden in de mail die je krijgt als de boeken voor je klaarstaan.

Bezorgen doen wij alleen binnen Delft en op veilige manier.

Lees meer >>  dok.info/