Doneren voor het Mother Aïda haakproject.
Bij Afrika denk je niet meteen aan internet en zeker niet op het platteland in het Noorden van Oeganda waar een groot deel van de bevolking moeite heeft om rond te komen.
De moeders van het Mother Aïda haakproject hebben inderdaad zelf bijna geen toegang tot internet maar veel jongeren in een stad zoals Lira wel. Op hun eenvoudige mobieltjes kunnen ze op internet en hebben daarmee toegang tot de wereld.
En deze jongeren waaronder mensen die in Kampala ICT gestudeerd hebben kunnen een webshop ontwikkelen voor hun community op het platteland en zo de vrouwen helpen om de door hen gemaakte producten zoals de tassen van plastic afval, eigen gemaakte vloeibare zeep enz. te verkopen.
Het afzetgebied wordt zo groter en bereikt de mensen die internet hebben en vaak dus ook geld om iets te kopen. En de kennis van de opgeleide jongeren wordt op het platteland gericht ingezet.
Dus ja….het werkt zeker en daarom willen we dit ontwikkelen!
Kijk voor verdere informatie op: www.leerkrachtcoaching.nl