Nog geen reacties

Gastvrouwen/-heren gezocht voor de Open Maaltijd in De Wending

Na bijna een jaar ‘coronapauze’ hopen we in september weer de Open Maaltijd in wijkcentrum De Wending in de Raamstraat op te starten. Voor de coronatijd schoven er wekelijks Delftenaren aan bij deze maaltijd die we vanuit de Protestantse Gemeente aanbieden. De gasten zijn merendeels alleenstaanden die niet alleen komen voor het drie-gangen-menu maar vooral ook voor de gezelligheid en de ontmoeting. We zijn blij dat veel van onze vrijwilligers ook in het komende seizoen weer mee willen draaien, in de kookploeg, als soepkoker of in de zaal als gastvrouw/-heer.

Wie mee wil doen in de kookploeg of 1x per maand thuis een pan soep wil koken, is zeker welkom. We kunnen er nog wel extra handen bij gebruiken. Voor de groep gastvrouwen/-heren komen we een paar mensen tekort om het rooster rond te krijgen. We gaan daarbij ervan uit dat je 1x per maand aan de beurt bent, van 17.00/17.15 tot ongeveer 19.45 u. Bij elke maaltijd zijn twee gastvrouwen/-heren aanwezig, van wie er één ook de tafelleiding heeft (welkom heten, gebed, afsluitend met bijbelgedeelte en gebed). Niet elke gastvrouw/-heer hoeft de tafelleiding te verzorgen. Het mooie van deze taak is dat je contact hebt met de aanwezigen, tussen wie er onderlinge betrokkenheid is gegroeid. Je proeft niet alleen van het eten maar ook van de gezelligheid.Interesse of meer weten? Neem dan contact op via openmaaltijddewending@gmail.com

De commissie van de Open Maaltijd in De Wending