
In de afgelopen weke n zijn er verschillende actie geweest voor het geweest voor het gezamenlijke ZWO project van HI4 en Lutherse gemeente
Lees meer over het HI4 ZWO project | Geen kinderarbeid in de textielindustrie
Er is een fietstocht geweest naar Schiedam om ijsvogels te kijken en er is een kunstwandeling geweest door het Westerkwartier.
Komende tijd staat er nog een aantal activiteiten op het programma.
Dauwtrappen en ‘Aan Tafel!’
18 mei -Hemelvaartsdag | In het Abtswoudse bos begint om 6.30 uur een wandeling. Na afloop is er ontbijt in de Vierhovenkerk.
ZWO maaltijd 21 mei | 12.00u |Vierhovenkerk
In de Vierhovenkerk is er een biologische maaltijd om 12 uur. De maaltijd is een combinatie van Indiase en Nederlandse gerechten.
Pannenkoekenmaaltijd 21 juni | 17.00 uur | Hofkerk
Op 21 juni bent u van hart welkom bij de pannenkoekenmaaltijd in de Hofkerk. Het ‘Hofkerk-restaurant’ is geopend vanaf 17:00 uur. De pannenkoeken zijn gratis en U mag pannenkoeken eten tot uw buikje vol is. En áls u daarna ook zorgt dat de collectebus vol is.
Bakkers gezocht
We kunnen altijd nog wel wat bakkers gebruiken of mensen die helpen bij de bediening.
U kunt zich opgeven bij Cees van der Sluijs:
• T: 015-212 58 48
• E: cees.vdsluys@gmail.com.
Of u schrijft zich in op de intekenlijst in de Hofkerk.
Info of tip
Heb jij ook een idee voor een activiteit voor het ZWO-project of wil jij meer informatie? Neem contact op met Heleen Kampherbeek heleen@denbok.nl of Dick de Haas dickdehaas@gmail.com