Nog geen reacties

Kerstattenties een klein gebaar van liefde

De kerstattenties zijn een klein gebaar van liefde voor al de oudere leden van onze gemeente(s) De attentie bevat altijd de kerstbrief,  iets lekkers en leuk en iets ter inspiratie. Maar vooral het moment van bezorgen is een plezier voor wie het bezorgt en wie het mag ontvangen.

Attenties ophalen: Voor bezoekmedewerkers

Vrijdag 8 december tussen 14.00u en 17.00u kunnen de kerstattenties weer opgehaald worden in de Hofkerk.  Onder genot van een kopje koffie of thee is er  gelegenheid om gezelig nog wat met elkaar te praten.

Helpt u ook mee bezorgen?
Niet alle ouderen hebben een vaste bezoekmedewerker.  Het zou fijn zijn als u ook helpt, die te bezorgen.  Kom ook langs en neem (naast uw te bezorgen kerstattenties) ook enkele van die kerstattenties mee.
Alvast hartelijk dank voor uw medewerking en tot vrijdagmiddag.
En als er dan toch nog attenties over zijn worden die zondag na de viering verdeeld.
Namens het Pastorale team: Bram van der Spek, Lida ’t Hart, Liesbeth Izelaar, Meta de Vries, Marianne Ouwendijk, Caroline der Nederlanden en Fred van Helden