Nog geen reacties

TOP 2000 dienst Diversiteit | 25 november

‘Diversiteit’ is dit jaar het thema van de TOP 2000 viering. Als de kleuren van de regenboog, zo verschillen we van elkaar. Ieder mens is uniek op zijn, haar of hun eigen manier. Wie en hoe we ook zijn, we mogen zijn, zoals we zijn en zoals God ons gemaakt heeft. In onze kerk is ruimte voor iedereen. En dat willen we graag vertellen met muziek uit het rijke genre van de TOP 2000. In songs, die van elkaar verschillen zoals mensen van elk aar verschillen, komt het thema diversiteit terug in een viering op zaterdag 25 november. Welke liedjes? Je kan er vast een aantal zelf verzinnen.

De Hofkerk is voor de gelegenheid omgebouwd tot een gezellige café-setting. En de toegang is gratis.

De TOP 2000 dienst wordt verzorgd door een fijne groep muzikanten en zangers uit verschillende kerken , die de afgelopen weken flink heeft geoefend om er een mooi geheel van te maken.

  • TOP 2000-dienst DIVERSITEIT
  • Zaterdag 25 november, 20.00 u
  • Hofkerk, Cort van der Lindenstraat 1, Delft
  • Toegang Gratis

Livestream YouTube Hofkerk Delf

https://youtube.com/@hofkerkdelftprot.wijkgemee7232?si=MuWYabq6kEB3YRSD