Nog geen reacties

Pannenkoeken voor Mother Aidafoundation – 9 juni

Pannenkoekactie 9 juni 2021  Hofkerk

Ook dit jaar gaan we weer pannenkoeken bakken voor de Mother Aïda foundation. Helaas kunnen we nog niet met elkaar een maaltijd houden maar u kunt wel weer pannenkoeken bestellen.

Het zal anders zijn dan andere jaren. Peter Siepman  organiseerde deze actie altijd met groot enthousiasme. We willen deze traditie voortzetten ook ter nagedachtenis aan hem.

U kunt uw bestelling telefonisch of per mail doorgeven in de week van 29 mei t/m 6 juni. We maken weer pannenkoeken  naturel, met kaas of met spek.

De pannenkoeken kunnen opgehaald worden in de Hofkerk op woensdag 9 juni aan het eind van de middag. De tijd hiervoor geven we u nog door.

In de kerk staat de collectebus van Peter weer klaar voor uw vrijwillige bijdrage maar u mag ook een bijdrage storten op rekening nr. NL 63 RABO 0323 3851 84 Mother Aida foudation de Vries-Koppejan.

 

We rekenen weer op uw enthousiasme en bestellingen,

Hartelijke groet mede namens alle bakkers,

Meta de Vries

m.devrieskoppejan@gmail.com

telefoon: 0613032921