
In de protestantse gemeente Delft (PGD) is een welkomstcommissie. De commissie is breed opgezet en bestaat uit bezoekers uit verschillende wijkgemeentes . Zij bezoeken mensen die nieuw in Delft komen wonen en in het ledenbestand van de PGD staan.
Thuis brengen in de veelkleurige Protestantse Gemeente
Doel is dat zij deze mensen welkom heten namens de hele PGD en hen uitleg geven over de veelkleurigheid en hen desgevraagd hulp bieden bij het zoeken van naar een plek waar zij zich het best thuis voelen.
Op zoek naar nieuwe bezoekers
In de afgelopen tijd zijn er bezoekers afgevallen. De commissie zoekt nieuwe bezoekers. Gemiddeld doe je 2 bezoeken per maand. Adressen krijg je via de coördinator.
Wil jij bezoekers worden van de welkomstcommissie, of wil jij meer informatie? Mail Jaap de Groen welkomstcommissie@pgdelft.nl